Načítám Akce

« Zobrazit všechny akce

Lord of the Dance

29. listopadu 2022 / 19:0022:00

790Kč
 

Skvělá zpráva pro fanoušky kultovní irské taneční skupiny Lord of the Dance – české a slovenské turné bude ještě letos! U nás v KV Areně se představení uskuteční v úterý 29.11.2022.

Lord of the Dance se stali světovým fenoménem a nejnavštěvovanějším tanečním představením všech dob. Dosud je v 60 zemích na 5 světových kontinentech shlédlo neuvěřitelných 60 milionů diváků! Michael Flatley osobně a velmi přísně dohlíží na kvalitu pódiového zpracování, choreografii i na výběr samotných tanečníků.
Nyní, k 25. výročí, připravil neúnavný a nestárnoucí Flatley jubilejní evropské turné a zároveň inovovanou verzi své slavné show. Kromě nových kostýmů, skvělých speciálních efektů a rokenrolového světelného designu, který doplňuje několik klidnějších momentů představení, slibuje nadšený autor i nová taneční čísla a hudbu, to vše pod názvem Lord of the Dance: 25 Years of Standing Ovations, tedy 25 let ovací ve stoje.
Sám Flatley k tomu dodává: „Nemůžu se dočkat, až se Lord of the Dance vrátí v roce 2022 na evropská pódia. Mám pocit, že to bude nejdůležitější turné v naší 25leté historii! Umění je nenahraditelné. Doufám, že lidem zlepšíme náladu a vrátíme úsměv do tváří…“.
Jak jsme se i u nás na vlastní oči přesvědčili, takovými ovacemi, bouřlivým potleskem a rozzářenými úsměvy končí každé představení Lordů. Ti se do našich zemí vracejí již po třinácté a dosud je zde vřelým potleskem odměnilo přes 800 tisíc diváků!
Michael Flatley dál následuje svůj sen a bude to zcela jistě opět nezapomenutelný zážitek.

ℹ️ Vstupenky s původním termínem samozřejmě zůstávají v platnosti.

ℹ️ Vstupenky na nový termín jsou k dispozici v síti Ticketportal.

 

Podrobnosti

Datum:
29. listopadu 2022
Čas:
19:00 – 22:00
Cena:
790Kč
Rubrika Akce:
Webová stránka:
https://www.ticketportal.cz/event/Lord-of-the-Dance-2022?idp=1010150

Pořadatel

JV Classics
Webová stránka:
http://www.jvclassics.cz/